Ngrohës muri qeramik ALJİ Simtech 2200 W (2.2 Kw)
Ngrohës muri qeramik ALJİ Simtech 2200 W (2.2 Kw)
Ngrohës muri qeramik ALJİ Simtech 2200 W (2.2 Kw)
Ngrohës muri qeramik ALJİ Simtech 2200 W (2.2 Kw)
  • translation missing: sq.sections.featured_product.gallery_thumbnail_alt
  • translation missing: sq.sections.featured_product.gallery_thumbnail_alt
  • translation missing: sq.sections.featured_product.gallery_thumbnail_alt
  • translation missing: sq.sections.featured_product.gallery_thumbnail_alt

Ngrohës muri qeramik ALJİ Simtech 2200 W (2.2 Kw)

Çmimi i rregullt
ден 3,499.00
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
ден 3,499.00
Çmimi i rregullt
ден 5,599.00
Shitur
Çmimi për njësi
pas 
Taksa e përfshirë.

✅ Një klasë energjie, konsumi minimal i energjisë, funksionet funksionuese nga 1100 W 1,1 Kw në 2200 W 2,2 Kw.2 Kw).

✅ Ka një telekomandë, edhe nëse temperaturat e jashtme janë minus, arrin temperaturën që keni programuar në vetëm 15 minuta dhe automatikisht mbyllet dhe ju shijoni kënaqësinë dhe komoditetin e një klase energjie. .

✅ Highlyshtë shumë efikas dhe SUPER ekonomik në të gjitha dhomat prej rreth 10-45 m2.

✅ Shtë krijuar për ngrohje, por gjatë verës mund ta përdorni edhe si ventilator me konsum të energjisë 60W.

✅ Mund të ndizni dhe fikni automatikisht me programimin e kohës ndërmjet 1-8 orësh.

✅ Duke lëvizur automatikisht krahët lart e poshtë, siguron një shpërndarje homogjene të ajrit dhe temperatura në dhomën që po përdorni nuk shkakton dhimbje koke.

✅ Safeshtë i sigurt me funksionin e mbrojtjes nga mbinxehja.

✅ Operacion i qetë dhe pa zhurmë 55 db A - 50 HzHz

✅ Pa nevojën e thyerjes së tubave dhe mureve, mund ta ngjisni atë në një mur si vendosja e një ore ose fotografie.

✅ Masat e tyre janë 62 cm të gjera, 22 cm të larta, 15 cm të thella.

✅ Ne e dorëzojmë atë në të gjithë Maqedoninë me dërgesë falas.

✅ ka një garanci 2-vjeçare dhe është prodhuar në Turqi
Language
Macedonian
Open drop down