ALJİ Sistemi i osmozës së kundërt
ALJİ Sistemi i osmozës së kundërt
ALJİ Sistemi i osmozës së kundërt
ALJİ Sistemi i osmozës së kundërt
ALJİ Sistemi i osmozës së kundërt
ALJİ Sistemi i osmozës së kundërt

ALJİ Sistemi i osmozës së kundërt

Çmimi i rregullt
ден 8,999.00
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
ден 8,999.00
Çmimi i rregullt
ден 14,999.00
Shitur
Çmimi për njësi
pas 
Taksa e përfshirë.

👨‍👩‍👧‍👦 Pini ujë të shëndetshëm për shëndetin tuaj


🇰🇷 LG Filtër Sistem


💶 Cilësia më e mirë me çmimin më të mirë


💧 280 litra ujë të pijshëm në ditë


⛲ Duke e lidhur shpërndarësin e ujit me pajisjen e pastrimit, ne ju mundësojmë të pini ujë të nxehtë dhe të ftohtë nga bombola në çdo kohë.


☕ 🍲 🍼 Mund ta përdorni për çaj, kafe dhe në përgatitjen e vakteve tuaja.


🚰 Tapë luksoze antikorozive


🛠 Garanci 5 vjeçare


🔄 Koha e ndryshimit të filtrit është 2 vjet


Shuma e ndryshimit është 49 Euro.


🇹🇷 Prodhuar në Turqi


💦 Është një çmim shumë i ulët në krahasim me ujin në shishe dhe është i lehtë për t’u përdorur.


Menjëherë i gatshëm për të përdorur ujin në çdo kohë që dëshironi.


♻ FILTRA TË PAJISJES


✅1.FILTER: PPF Filtër i brendshëm për sedimentet

Heq grimcat nga papastërtia, ndryshku dhe rëra.


✅ 2.FILTER: Filtër i brendshëm UDF

Rregullon ngjyrën, shijen dhe erën e ujit. Klor dhe ujë të pijshëm të një cilësie të lartë

pastron kimikate të tjera.


✅ 3.FILTER: CDO Filtër i brendshëm

Heq 99% të klorit dhe kimikateve organike.


✅ 4.FILTER: 75 Membrana GPD

Ndotës që mund të jenë të pranishëm në ujin tuaj (arsenik, plumb, bakër, barium, krom, zhivë, natrium, kadmium, fluorid, nitrit dhe selen)

i heq deri në 99%.


✅ 5.FILTER: Ëmbëltues me bazë kokosi (1200 jod) me një filtër karboni

Rrit mundësinë e pijshmërisë e ujit tuaj. Është një filtër antibakterial i bërë nga korrja e kokosit.


✅ Shton 100% minerale natyrale në ujin tuaj. Përmban lëndë ushqyese të shëndetshme për trupin e njeriut, si dhe minerale të rëndësishme për flokët dhe lëkurën. Ndihmon sistemin tuaj të tretjes të funksionojë siç duhet.

Language
Macedonian
Open drop down