ALJİ Simtech 2200 W ( 2.2 Kw) PTC Керамички Зидна Греалка
ALJİ Simtech 2200 W ( 2.2 Kw) PTC Керамички Зидна Греалка
ALJİ Simtech 2200 W ( 2.2 Kw) PTC Керамички Зидна Греалка
ALJİ Simtech 2200 W ( 2.2 Kw) PTC Керамички Зидна Греалка
  • translation missing: mk.sections.featured_product.gallery_thumbnail_alt
  • translation missing: mk.sections.featured_product.gallery_thumbnail_alt
  • translation missing: mk.sections.featured_product.gallery_thumbnail_alt
  • translation missing: mk.sections.featured_product.gallery_thumbnail_alt

ALJİ Simtech 2200 W ( 2.2 Kw) PTC Керамички Зидна Греалка

Редовна цена
ден 3,499.00
Продажна цена
ден 3,499.00
Редовна цена
ден 5,599.00
Продадено
Единечната цена
по 
Вклучен данок.

✅ А ++ енергетска класа, минимална потрошувачка на електрична енергија, работни функции од 1100 W (1,1 Kw) до 2200 W (2,2 Kw).

✅ Има далечински управувач, дури и ако надворешните температури се минус, ја достигнува температурата што сте ја програмирале за само 15 минутии и автоматски се исклучува а вие уживате во задоволството и удобноста на А ++ енергетска класа .

✅ Тој е високо ефикасен и СУПЕР економчен во сите простории од околу 10-45 м2.

✅ Конструиран е за греење, но во лето можете да го користите и како вентилатор со трошење 60W енергија.

✅ Можете автоматски да вклучите и исклучите со временско програмирање помеѓу 1-8 часа.

✅ Со автоматско движење на крилјата нагоре и надолу, обезбедува хомогена дистрибуција на воздухот и температурата во просторијата што ја користите, не предизвикува главоболки.

✅ Безбеден е со функција за заштита од прегревање.

✅ Тивка и бесшумна работа 55 (db) A - 50 Hz

✅ Без потреба за кршење на цевки и sидови, може да го закачите на sид како да местете часовник или слика.

✅ Мерките им се 62 см ширина, 22 см висока, 15 см длабока.

✅ Го доставуваме по цела Македонија со бесплатна испорака.

✅ има 2 години гаранција и произведено е во Турција
Language
Macedonian
Open drop down